Zasedání zastupitelstva 17. prosince 2015

Hlavní témata zasedání
Schválení žádosti o dotaci na rozšíření základní školy
Místo
hasičská zbrojnice
Přítomni
Květuše Dittrichová, Josef KebrleJiří Kratochvíl, Josef Kukla, Pavel Matoušek, Olga Riegertová, František Šimek, Václav Turecký, Ladislav Velič (9 zastupitelů)
Nepřítomni
-

Program

Č.Bod programuZvukový záznamDalší informace
1 Schválení žádosti o dotaci na projekt „Zvýšení kapacity ZŠ Nelahozeves“  3:14

Zastupitelstvo souhlasilo s podáním žádosti o dotaci do programu MŠMT „Fond rozvoje kapacit základních a mateřských škol“
– projekt „Zvýšení kapacity ZŠ Nelahozeves z důvodu navýšení počtu žáků“. Zároveň souhlasilo s minimální spoluúčastí ve výši 15 procent.

O chystaném rozšíření základní školy a možnosti získání dotace jsme psali naposledy v článku: V září se otevřou dvě první třídy, k zápisu může přijít až 48 dětí

2 Diskuze 5:58

V diskusi se zastupitelé shodli na tom, že na hřišti v Resortu je třeba rozebrat atrakci "hrad", která je ve velmi špatném stavu a hrozí na ní nebezpečí úrazu. O špatném stavu hřiště jsme psali v článku Nové hřiště v Resortu zatím nebude, obec nedostala dotaci. Počátkem roku se bude obec ucházet znovu o dotaci na rekonstrukci hřiště.

Kromě zástupce portálu Nela.cz se zasedání nikdo z řad veřejnosti nezúčastnil.

pdf
Pozvánka

Zvukový záznam

Informace o pořizování a zveřejňování zvukových záznamů zastupitelstva

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence