Výstavba

"Kanalizační" petice předána, na tahu je obec

Petice, kterou se obyvatelé Lešan obracejí na samosprávu Nelahozevsi se stížností na neutěšený stav kanalizace v Lešanech, byla dnes po poledni předána zástupcům obce. Svůj podpis pod petici připojilo 97 obyvatel a vlastníků nemovitostí v Lešanech.

Petice ke kanalizaci v Lešanech už má téměř 90 signatářů

Petice, kterou se obyvatelé Lešan obracejí na samosprávu Nelahozevsi se stížností na neutěšený stav kanalizace v Lešanech, už má téměř 90 podpisů. Uzávěrka podpisů je zítra ve 22.00 hodin.

Petice vyzývající obec Nelahozeves k nápravě neutěšeného stavu po výstavbě kanalizace v Lešanech

Vážení obyvatelé Lešan,

v uplynulých letech proběhla v naší části obce výstavba kanalizace. Způsob provedení kanalizace přinesl řadě našich občanů nemalé komplikace a rizika. Protože se nechceme se současným stavem smířit, rozhodli jsme se využít jednoho z mála prostředků, které nám legislativa dává k dispozici, a sepsali jsme petici adresovanou obci Nelahozeves, v níž shrnujeme hlavní problémy spojené s kanalizací a sdělujeme obci naše klíčové požadavky.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.