Výstavba

Kandidát Pavel Matoušek odmítá, že by byl ve střetu zájmů

uzemni planNeformální lídr kandidátky Nelahozeves svým občanům Pavel Matoušek reagoval na článek, který vyšel 22. září na portálu Nela.cz a který upozorňoval na jeho potenciální střet zájmů v souvislosti s připravovaným územním plánem. Ve svém prohlášení odmítl, že by byl v jakémkoliv střetu zájmů, a ostře kritizoval starostu Josefa Kebrleho, zastupitelku Olgu Riegertovou i autora článku, kterého obvinil, že se snaží jeho uskupení poškodit ve volbách.

Změňte územní plán, nebo podám žalobu, hrozí obci kandidát do zastupitelstva

DSC 1497Když obyvatel ulice V Závětině Pavel Matoušek poprvé nahlédl do návrhu nového územního plánu, s překvapením zjistil, že přímo vedle jeho domu projektanti nakreslili do mapy cestu. Jeho následná snaha o její odstranění byla neúspěšná. Nyní Pavel Matoušek kandiduje do zastupitelstva z předního místa kandidátky Nelahozeves svým občanům a nelze se tedy vyhnout otázce, zda tyto dvě věci spolu nějak nesouvisí.

Ještě ke kanalizaci

DSCF3118K diskuzi o poplatcích chci jen dodat pro zamyšlení.

Ve vilách bude kanalizace hotová do konce roku, začaly přípravy pro Zagarolskou a Pod Strání

DSC 2990V letošním roce chce obec dokončit kanalizaci v ulicích Vltavská, Zahradní, Příčná a Nová. Obec má konečně v rukou stavební povolení a vybraného dodavatele. Práce budou zahájeny ještě během léta a skončit mají v závěru roku.

Lidem se nelíbí, že mají platit za kanalizaci 10 tisíc

DSCF8602Pokud bydlíte ve Vltavské, Zahradní nebo Příčné ulici, za připojení ke splaškové kanalizaci zaplatíte 10 tisíc korun. Rozhodlo o tom zastupitelstvo na svém posledním zasedání. Vlastníkům domů se ale částka zdá příliš vysoká.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.