Volební místnost pro Podhořany se vrací na Dynamo

DSCF3851
Volební místnost se vrací na Dynamo.
Volební místnost se vrací na Dynamo.
Po roce půjdeme opět k volbám, tentokrát budeme volit své zástupce do Poslanecké sněmovny. Pro obyvatele okrsku Podhořany se tyto volby pojí s dobrou zprávou - do volební místnosti to budou mít blíž.

Starosta Josef Kebrle totiž vyslyšel četné stížnosti občanů a volební místnost pro severní okrsek Podhořany vrátil zpět do klubovny TJ Dynamo Nelahozeves. V uplynulých několika letech sídlila volební místnost v prostorách volnočasového centra v Zagarolské ulici, kam ji přestěhovala tehdejší starostka Petra Urbanová navzdory tomu, že volnočasové centrum se nachází zcela mimo území okrsku a lidem se tak cesta do volební místnosti značně prodloužila. Za své rozhodnutí si tehdejší starostka vysloužila řadu kritických hlasů, své rozhodnutí tehdy obhajovala lepším komfortem volnočasového centra oproti klubovně Dynama.

DSCF0152
Josef Kukla
Josef Kukla
Volby do Poslanecké sněmovny proběhnou v pátek a v sobotu 20. a 21. října. O 34 křesel vyhrazených pro Středočeský kraj se uchází celkem 754 kandidátů z 26 volebních uskupení. Mezi nimi jsou také dva nelahozeveští občané.

Na 31. místě kandidátky KSČM najdeme místostarostu Nelahozevsi Josefa Kuklu (53). Ačkoliv Josef Kukla, někdejší kriminalista a dlouholetý pracovník Inspekce Ministerstva vnitra, není členem KSČM, za tuto stranu kandiduje již poněkolikáté.

DSCF6035
Radek Modes
Radek Modes
Z předposledního 33. místa na kandidátce ČSSD se o hlasy voličů uchází Radek Modes (49), realitní makléř a bývalý starosta Sboru dobrovolných hasičů Nelahozeves. Radek Modes v současné době zastává funkci starosty Okresního sdružení hasičů Mělník. Současně působí ve strukturách ČSSD.

Obec v současné době na svých stránkách hledá členy okrskových volebních komisí. Odměna za členství je 1 300 Kč. Člen komise dohlíží v průběhu voleb na korektnost hlasovacího procesu a po uzavření volebních místností se podílí na spočítání výsledků za příslušný okrsek.

(mm)

Volby jiné než komunální

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence