Summer šou na Marině nabídne bohatý program pro celou rodinu

tym
Tým Slzy zvířat na nelahozeveské Marině. Maskoti Slzička a Štěstíčko nemohli chybět.
Tým Slzy zvířat na nelahozeveské Marině. Maskoti Slzička a Štěstíčko nemohli chybět.
Po sedmi letech bude Marina Vltava hostit velkou kulturní akci. V sobotu 15. června zde Nadační fond Slza zvířat pořádá charitativní festival s názvem Summer šou.

Na pódiu na louce přímo před přístavištěm se budou od jedenácté dopolední až do večera (cca 22 hodin) střídat umělci všeho druhu – zpěváci, tanečníci, akrobati či herci z populárních televizních seriálů. Patří mezi ně například herečka Nela Kailová, zpěvačka Natálie Grossová či zpěvák Josef Fečo, účastník letošní pěvecké soutěže The Voice Česko Slovensko, který nedávno vysílala televize Nova.

grossova
Natálie Grossová
Natálie Grossová
Nadační fond Slza zvířat chce touto akcí podpořit svůj hlavní smysl činnosti, kterým je podpora zvířecích útulků. Fond byl založen loni v září a v současné době podporuje pět dočasných domovů pro psy a kočky. Dva z nich – Teplické kočky a Galgo v nouzi – jsou z Teplic, kde působí i samotný fond. Podpora dále míří útulkům v Jimlíně (okres Louny), Olomouci a Klášterci nad Ohří. Nadační fond pomáhá útulkům s propagací jejich činnosti a příspěvky dárců využívá pro nákup potřebného vybavení, jako jsou potraviny, úklidové prostředky či stelivo. Přímá finanční pomoc je podle místopředsedy správní rady fondu Ladislava Zimmermanna spíše výjimkou.

S Nelahozevsí pojí Slzu zvířat právě Marina Vltava, jmenovitě Pizzapenzion, který současný nájemce areálu Patrik Weinberger otevřel loni na podzim. Podobnou restauraci totiž provozuje v Bílině nedaleko Teplic a s vedením fondu jej tak pojí osobní vazby. V současnosti patří obě Weinbergerovy restaurace mezi VIP sponzory Slzy zvířat.

spergerova
Úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová
Úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová
Kromě hudebního programu se návštěvníkům představí i několik účastnic české soutěže krásy v čele s úřadující Miss Czech Republic Denisou Spergerovou, druhou vicemiss Andreou Prchalovou a předloňskou vítězkou Kateřinou Kasanovou.

Na programu je několik tanečních vystoupení různých žánrů, mezi nimi též Basta Cheerleaders, kteří se specializují na sportovní cheerleading – širokospektrální sport obsahující tanec, akrobacii na zemi i ve vzduchu a atraktivní lidské pyramidy.

Pestrý program doplní šermířské aktivity skupiny Šerm Fragment.

Na malé návštěvníky čeká dětský koutek, kouzelník Hopsík a též maskoti fondu Slzička a Štěstíčko.

basta
Basta Cheerleaders
Basta Cheerleaders
Vstupné na akci je dobrovolné. Po celý den budete mít možnost přispět na podporované útulky, a to v hotovosti i platební kartou, neb po areálu se budou pohybovat hostesky s platebním terminálem.

Takto velká kulturní událost se v areálu Marina Vltava konala naposledy v roce 2012, kdy přístaviště hostilo Středočeský chřestový festival.

(mm)

plakat

program

Kultura

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.