Kralupská -

Chodník v Kralupské je hotov, teď je na řadě Vltavská a Zahradní

Kralupská

Kralupská ulice
Na konci prázdnin skončila výstavba chodníku a dešťové kanalizace v Kralupské ulici za školou. 185 metrů dlouhý mozaikový chodník začíná u bezejmenné propojky s ulicí V Loučkách, která má nově jednosměrný provoz, a na druhé straně se napojil na stávající chodník za mateřskou školou. Současně byla upravena cesta k zadnímu vchodu školy v podobě zatravňovací dlažby. Za školou vznikla nová podélná parkovací stání. Opravena byla též plocha na dvoře školní jídelny.

Začala výstavba chodníku v Kralupské ulici

P 20200622 160911 V polovině června byla zahájena výstavba chodníku a dešťové kanalizace v Kralupské ulici za školou. Probíhající stavba způsobuje dopravní komplikace.

Chodník v Kralupské ulici bude dokončen během letních prázdnin

Kralupská Dlouho připravovaný projekt výstavby chodníku v Kralupské ulici za školou postoupil do realizační fáze. Počátkem května byla podepsána smlouva s dodavatelskou firmou Stavitelství Řehoř. Vlastní práce mají začít v červnu, dokončení se předpokládá do konce srpna.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence