Skládka Uhy

01. led 2013 15:28 #71 od Adrián Andrejčík
Odpověděl Adrián Andrejčík pro téma Skládka Uhy
MOŽNÁ TY VLASTNOSTI CO JSTE POPSAL JSOU TYPICKY ČESKÉ,ALE JÁ JSEM SLOVÁK.
  • Adrián Andrejčík

• Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: 28 led 2021
  • 01. led 2013 16:36 #72 od Adrián Andrejčík
    Odpověděl Adrián Andrejčík pro téma Skládka Uhy
    ....pote podniknu pravni kroky....

Vážený pane Matoušku.
    Už jsem si minule říkal,že sem nevlezu.Udělal jsem tak jenom pro to,že mi bylo řečeno co se tady píše...Na vás byl druhý dotaz ....dnes hlasujete za skládku,příště za pískovnu?Každopádně dle mně je rok 2013,ne 1983!!!Myslím,že za komunistů jsme si toho skoro všichni užili dost-takže dnes má každý právo říct svůj názor.Nechtěl jsem nikoho urážet a celá moje minulá reakce směřovala k otázce proč jste najednou změnil názor na skládku a odpovědi se mi nedostalo!Místo toho jste překroutil má slova v první reakci,vytrhl je z kontextu a obrátil pozornost na nějaké úplatky-jak píšete a následné vyhrožování mně.Omlouvat se tudíž nemám za co a sem už nevlezu-nemá to význam,když mně bude za můj názor někdo hned perzekvovat!!!Jelikož jsem tady naposled a vaše reakce si již nepřečtu,tak když tedy budete mít nějaký problém,přijďte osobně a můžeme si o tom promluvit.Akceptuji samozřejmě i vaše vyhrožování (a k případným následkům se postavím čelem) i když se přiznám,že ho nechápu,jelikož jste komunální politik a na tyto věci jak jste již psal jste připraven.

Šťastný rok 2013.

P.S.Pane Šebesta,jenom pro info..možná mám nějaké české vlastnosti,ale jsem SLOVÁK.
    • Adrián Andrejčík

• 01. led 2013 17:59 #73 od Pavel Matoušek
    Odpověděl Pavel Matoušek pro téma Skládka Uhy
    Presto, ze pan Andrejcik sem jiz "nevleze", zareaguji.
    Jako komunalni politik jsem pripraven na snaset vselijake invektivy.
    Ovsem narceni z prijimani uplatku neni invektiva, ale pomluva, tedy trestny cin.
    A v roce 2012, stejne jako v roce 2013 je v CR demokracie, nikoliv cochcarna.
    Kazdy muze prezentovat vlastni nazor, ale taky za nej nest zodpovednost.
    Svuj nazor na skladku jsem zverejnil v prosincovem Nelahozeveskem zpravodaji.
    K piskovne jsem se definitivne vyjadril na jednom ze zasedani zastupitelstva v roce 2011.
    O skladce jsem jeste ani jednou nehlasoval, pokud nepocitam dvoji souhlas s vyhlasenim mistniho referenda.

• Přijato poděkování: 2

• Pohlaví: Muž
  • Narození: 22 lis 1973
  • 01. led 2013 18:00 - 01. led 2013 18:03 #74 od Miloš Mojžiš
    Odpověděl Miloš Mojžiš pro téma Skládka Uhy
    Je zcela legitimní ptát se Pavla Matouška, proč změnil názor na skládku, zvlášť když jeho hlavní argument - zadlužení obce - trochu skřípe ve světle posledních oficiálních rozpočtových výhledů.

Debata tohoto typu je prospěšná a žádoucí, protože nutí námi volené zastupitele skládat občanům účty.

Problém je jen a pouze v tom, že jste Pavla obvinil z přijetí úplatku, aniž byste takové závažné tvrzení podpořil jakýmkoliv důkazem.

• Narození: Neznámé
  • Poslední změna: 01. led 2013 18:03 uživatelem Miloš Mojžiš.
    01. led 2013 18:24 #75 od Pavel Matoušek
    Plne souhlasim s Milosem Mojzisem.
    A to i pres rozdilnost nazoru na potrebnost financi ziskanych provozem skladky.

• 18. led 2013 21:58 #76 od Josef Mareyi
    Odpověděl Josef Mareyi pro téma Skládka Uhy
    Stále se opakující filozofická otázka "Co bylo dříve, slepice nebo vejce?" získává v Lešanech nový rozměr.
    Byla tu dříve myšlenka na rozšíření skládky nebo výstavba Anglického resortu?
    Snese Resort "zlaté vejce" a svým hlasováním rozhodne o rozšíření skládky?
    Prošla by skládka bez resorťáků?
    Je tu pravděpodobnostní možnost, že Anglický resort je jen figurka střelec na šachové partii větších hráčů?
    I v článcích zde na webu je zmíněná "sociální odlišnost" Lešan kam Anglický rezort spadá.
    Nakolik by se dalo uvažovat, že výstavba tohoto sídliště byla mimo jiné i záměrem jak zvrátit odmítavý postoj starousedlíků i nových obyvatel starých Lešan? Čím to, že toto sousedství je s tak převažujícím názorem pro skladku?

Žiji v malé vsi Lešany, jež je součástí malebné obce Nelahozeves
    nedělejte mi prosím ani z jednoho město
    Jsem vidlák a nebudu maloměšťákem jen protože vy chcete žít jinak!

• Přijato poděkování:

• 19. led 2013 13:01 #77 od Romana Hánková
    Odpověděl Romana Hánková pro téma Skládka Uhy
    Opravdu jsem nějak nepochopila tento komentář. Proč by Resorťáci měli být figurkami? Proč by měli sympatizovat se skládkou? Jak souvisí skládka s Anglickým resortem? Můžete mi objasnit souvislosti?
    • Romana Hánková

• 21. led 2013 08:49 - 21. led 2013 08:57 #78 od Pavel Matoušek
    4 Joma.Mareji

1. korupcni prestrelka je mezi dvema resortaky.
    2. v resortu jsou odpurci, priznivci i ti, ktere skladka nezajima.
    3. bez ohledu na muj osobni nazor, jsem se setkal s vice priznivci, nez odpurci.
    4. tipuji, ze pri referndu bude v lesanech nejnizsi ucast, protoze je skladka "daleko". Rad bych se mylil.
    5. velmi me zarazi, kde se stale berou konspiracni teorie.
    Vedeni OsN je napadano z toho, ze je nekym financovano.
    Na druhou stranu jsem ja napadan, ze dostavam uplatky. Mimochodem by me zajimalo, co presne bych mohl uplacejicimu za jeho malou domu nabidnout.

• Poslední změna: 21. led 2013 08:57 uživatelem Pavel Matoušek.
    22. led 2013 09:48 #79 od Josef Mareyi
    Nikoliv resorťáci, ale resort a ne "figurkami", ale plnohodnotnou Figurkou jako při partii šachu. (nic posměšného či ironizujícího)

Zatím co jsem slyšel za názory, převažuje z nich můj pocit, že Angl.R. je pro skládku většinově.

• Přijato poděkování:

• 22. led 2013 10:28 #80 od Josef Mareyi

Pavel Matoušek napsal: 4 Joma.Mareji

1. korupcni prestrelka je mezi dvema resortaky.
    2. v resortu jsou odpurci, priznivci i ti, ktere skladka nezajima.
    3. bez ohledu na muj osobni nazor, jsem se setkal s vice priznivci, nez odpurci.
    4. tipuji, ze pri referndu bude v lesanech nejnizsi ucast, protoze je skladka "daleko". Rad bych se mylil.
    5. velmi me zarazi, kde se stale berou konspiracni teorie.
    Vedeni OsN je napadano z toho, ze je nekym financovano.
    Na druhou stranu jsem ja napadan, ze dostavam uplatky. Mimochodem by me zajimalo, co presne bych mohl uplacejicimu za jeho malou domu nabidnout.

1 - Pavle po té co zde na webu bylo psáno o vašem podepsání protikorupčního desatera si myslím, že byste musel být pořádný blbec aby vás chytli. Leda by došlo na touhu splnit si svůj životní sen a vypadnout k protinožcům. Tak i tak mne vaše aktivity ohledně korupčního jednání
    nezajímají a jsem dalek přiklánět se k podezřívání.
    2 - zatím mám tu smůlu, že potkávám souhlas a neoslovující argumenty proč ano
    3-
    4- těžko předjímat, ale pokud i vás ovlivnil názor je "daleko", tak chápu i přistup ke konspiracím :D
    5 - tato teorie je výsledek sledování aktivit i dál než za humny ;)

Společnosti A.S.A., van Gansewinkel, SITA CZ a AVE CZ odpadové hospodářství manipulovaly s výběrovými řízeními. : ekonomika.idnes.cz/firmy-s-odpady-manipu...095926_ekonomika_fih
    pokuta jako deset let poplatků za odpady obci (cca při osmi za rok), no to se skládka musí setsakramentsky někomu vyplácet. Odtud příměr zlatého vejce.

Najít článek starý měsíc už nebylo snadné, nevědět že takový byl, už by zanikl, je to také konspirace?
    Nevím však kolik obcí takto podvedli, o kolik jsou vyšší ceny za odpad kvůli těmto aktivitám a ani zda zasažené obce přezkoumávají své smlouvy. (vzhledem k výkonu práva, přijímám fakt, že stalo se a obce na to kašlou, občané se s tím vyrovnají)

Zkuste se zamyslet, zda z pohledu takové firmy jde o jednotlivé lidi (abychom je mohli nazvat figurkami) nebo jde o regionální vliv a pak je možné brát resort (a obce) pouze jako celek.
    Z nadhledu státu na tyto regiony je možnost, že výstavba může mít i jiné ( A TO MĚ ZAJÍMÁ) ne tak zřejmé plány na prosazení zájmů v regionech.
    Mě zajímá, zda je možné (vzhledem k převažující podpoře skladky v resortu-muj pocit) tento stav předvídat předem...

• Přijato poděkování:

• Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence