Skládka Uhy

02. říj 2010 20:49 #21 od Pavel Matoušek
Odpověděl Pavel Matoušek pro téma Skládka Uhy
Vam skladka asi nevadi. Takze je Vam jedno, jak postupuje soucasne zastupitelsto. Nikdo Vam Vas nazor nebere.
Mimochodem jste zatim prvni a jediny, ktery "napada" resortaky. :shock:

• Přijato poděkování: 2

• Pohlaví: Muž
  • Narození: 22 lis 1973
  • 03. říj 2010 16:39 #22 od Radek Šebesta
    Odpověděl Radek Šebesta pro téma Skládka Uhy
    Respektuji Váš názor na "starousedlíky" a "přistěhovalce". I když s ním samozřejmě nesouhlasím, podle mě jsou jen obyvatelé Nelahozevsi (myslím tím všechny části obce i Lešany). Pokud vím, tak čím více obyvatel, tak tím více peněz do obecní pokladny. Každý kdo je občanem obce, tak má právo vyjádřit svůj názor a nezáleží jestli tu bydlí rok jeden nebo dvacet.

• Přijato poděkování:

• Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: Neznámé
  • 05. říj 2010 16:19 #23 od Miloš Mojžiš
    Odpověděl Miloš Mojžiš pro téma Skládka Uhy
    Dnes se na http://www.nelahozeves.cz po mnoha měsících oficiálního mlčení objevil slibný odkaz "SKLÁDKA - UHY, více info zde". Celý dychtivý přívalu nových informací jsem na odkaz kliknul. Jenže jediné, co se zobrazilo, bylo:

[attachment=0:15rgvfoo]<!-- ia0 -->pozvanka.png<!-- ia0 -->[/attachment:15rgvfoo]

Nemám ani chuť to komentovat.

• Přílohy:
    05. říj 2010 18:10 #24 od Pavel Matoušek
    Odpověděl Pavel Matoušek pro téma Skládka Uhy
    HUSTYYYYYY

• 07. říj 2010 16:21 #25 od Martin Varhulík
    Odpověděl Martin Varhulík pro téma Skládka Uhy
    Zdravím, Kdo stojí za http://www.osnelahozeves.cz/ , měl bych dvě připomínky k posudku k dokumentaci o vlivu skládky “UHY IV” na životní prostředí a nevím, komu je mám poslat. Myslím že bude dobré, když se budou připomínky dávat souhrnně. Díky.

• Přijato poděkování:

• 07. říj 2010 17:44 #26 od Pavel Matoušek

• 09. říj 2010 14:57 #27 od Josef Kebrle
    Odpověděl Josef Kebrle pro téma Skládka Uhy
    Připomínky jsem obdržel a zapracoval.
    Děkuji Vám za spolupráci a podporu.

Josef Kebrle

• Přijato poděkování: 1

• 13. říj 2010 14:13 #28 od Miloš Mojžiš
    Odpověděl Miloš Mojžiš pro téma Skládka Uhy
    Narazil jsem náhodou na článek Tomáše Dvořáka, kandidáta do zastupitelstva v Ďáblicích: http://www.volime-5.cz/prechod-od-mlcici-vetsiny

Je to poněkud dlouhé, ale stojí za to si to přečíst celé. Zejména pak otázky, které si dotyčný na konci článku klade a které bychom si měli klást i my.

• 17. říj 2010 22:28 #29 od Josef Kebrle
    Odpověděl Josef Kebrle pro téma Skládka Uhy
    - Ve čtvrtek 21.10.2010 jsme zváni na jednání na ministerstvo životního prostředí. Naše připomínky jsme podali velmi těsně, ale ještě v zákonném termínu. Tím se nám zřejmě podaří vyvolat veřejné projednávání záměru A.S.A.
    Podle vyjádření MŽP by se, nebýt našich připomínek, žádné veřejné projednávání nekonalo. Touto cestou díky všem, kdo se pod naše připomínky podepsali. Sledujte prosím tyto stránky, abyste se včas dověděli další novinky.

- V pátek 15.10.2010 jsme podali na ministerstvu vnitra žádost o registraci našeho občanského sdružení.

- V pátek 8.10.2010 jsme, zatím jako fyzické osoby podali připomínky k posudku k dokumentaci o vlivu skládky “UHY IV” na životní prostředí.

• Přijato poděkování: 1

• 18. říj 2010 13:10 #30 od Radek Šebesta
    Odpověděl Radek Šebesta pro téma Skládka Uhy
    Jsem rád, že se podařilo vyvolat veřejné projednávání. Díky všem, kteří strávili hodiny a hodiny nad hledáním informací. Bohužel se nemohlo hledat ze zdroje nejbližšího, obecního, ale muselo se pátrat v jíných informačních zdrojích. Pevně věřím, že nám naše snažení vydrží a "OSN" se stane pro ASU sdružením, které nelze podceňovat. Zvláštní dík P. Kebrlemu

• Přijato poděkování:

• Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence