Odpověď: Skládka Uhy

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.
X

Historie tématu: Skládka Uhy

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

  • Anonym
30. čen 2014 17:43
Skládka Uhy

Do Česka dorazil nový způsob likvidace komunálního odpadu. V Evropě zatím nevyzkoušený plazmový reaktor mění smetí na plyn, který se dá následně využít na výrobu energie. Postavit jeden reaktor stojí podle Břenka stejně jako vybudovat spalovnu.
a dale v textu.. již jsou oslovováni krajští politici (ti kteří už teď chtějí rozhodovat o pěnězích ze skladek)
Před volbami, podpora neznečištujícího prostředku pro likvidaci komunálního odpadu. Nová technologie, uvidíme.
byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-cesko/c1-6...ve-zpracovani-odpadu

  • Anonym
20. květen 2014 08:29
Skládka Uhy

ekonomika.idnes.cz/pribudou-nove-kontejn...ext&utm_content=top6

Sice článek nemluví o stanovené povinnosti třídit bio, každopadně naznačuje tlak na další roztřídění už na úrovni domácnosti. (a menší objem skládkování běžného odpadu).

31. květen 2013 13:02
Skládka Uhy

onanis napsal: Zastupitelstvo obce hledí na naplnění obecní pokladny, že tu budeme bydlet v bordelu na to oni nehledí, ještě že je vše tak mistrovsky zmanipulované,banda hrabalů a *CENSORED*.

Kvůli skládce bylo vyhlášeno referendum. Pokud si myslíte, že bylo zmanipulované, měl jste s tím něco dělat hned a né urážet a osočovat lidi, které možná ani neznáte.

07. květen 2013 23:38
Skládka Uhy

Urážky a vulgarismy na tento web nepatří, proto byla odstraněna vulgární část předchozího příspěvku porušující pravidla slušné diskuse.

  • onanis
07. květen 2013 22:41
Skládka Uhy

Zastupitelstvo obce hledí na naplnění obecní pokladny, že tu budeme bydlet v bordelu na to oni nehledí, ještě že je vše tak mistrovsky zmanipulované,banda hrabalů a *CENSORED*.

04. dub 2013 21:48
Skládka Uhy

Je možné, že článek je "tendenční" a v určitém pohledu propagační na firmu z oboru odpadového hospodářství SITA CZ, viz např.

Podle analýzy společnosti Sita CZ, která patří mezi největší tuzemské zpracovatele odpadu, je až 20 procent nebezpečného odpadu ukládáno na hraně zákona a bez řádně odvedených poplatků do státní pokladny. ( E15 )

Každopádně je dobré o tom vědět, protože čím více bude takových průstřelů, tím by mohl být větší tlak uvést novou podobu zákona do života.

Kde a v čem však jsou ty nesmysly a polopravdy? je v možnostech "Hosta" aby toto rozšířil více slovy?

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence