Odpověď: Jak se žije v obci a resortu?

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.
X

Historie tématu: Jak se žije v obci a resortu?

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

09. bře 2016 09:01
Jak se žije v obci a resortu?

Tak já bydlím v Resortu a žije se mi zde poměrně dobře a mám to tam rád.
Typický názor pana „Resorťáka“ a „Lešany“. Lidí, kteří si jen stěžují a od své TV nehnou ani brvou, místo toho, aby se nějak angažovali v rámci komunity.
Pokud „Lešanům“ vadí hřiště ( nutno podotknout, že je v tristním stavu ), proč něco neprovede?
Například vyvolání diskuze na zastupitelstvu, apelování a „otravování“ na OÚ, masáž starosty atd. Raději, ale tito spoluobčané, budou na všechno anonymně nadávat a kritizovat a nemají ani tu slušnost se podepsat. Konstruktivní debata a diskuze je cesta. Naopak se domnívám, že někteří sousedé se snaží a dělají něco ve prospěch nás všech, jako např. ten věčně usměvavý kluk, který se stará o nástěnku nebo ten soused s buldogem ( omlouvám se zapomněl jsem jména ). Jen škoda, že jich není víc!
V dubnu bude brigáda a jsem si jist, že pana „Resorťáka“ a jemu podobné tam určitě nikdo neuvidí…

  • Lešany
07. bře 2016 12:29
Jak se žije v obci a resortu?

Školka i škola narvaná k prasknutí, neustále se sice rozšiřuje (oboje), ale i tak je to málo. Kvalita ... už bylo řečeno výše. Zářným příkladem je dětské hřiště v resortu I, které muselo být z větší části srovnáno se zemí, protože ohrožovalo zdraví (a to opravdu). I když to vlastně dělala "JINÁ" firma, takže teď už je to určitě v pořádku....

  • Resorťák
26. úno 2016 11:16
Jak se žije v obci a resortu?

Pokud jde o Resort... raději nekomentovat (nechci být sprostý). :sick:

  • Jak se žije v obci a resortu?
24. úno 2016 10:26
Jak se žije v obci a resortu?

Dobrý den, vážně uvažujeme o koupi domu v resortu Lešany II. Na internetu jsem našla pár negativních komentářů, ale některé si přotiřečily a tak nevím, čemu věřit. Chtěla jsem se tedy zeptat, jak se žije v Lešanech, jak je to s mateřskou školkou, školou a další vybaveností a dále zkušenosti s resortem? Je něco, na co si dávat pozor při jednání se společností a případně další zkušenosti jak dobré, tak špatné. Budu ráda za každou reakci. Děkuji Katka (email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence