Jak se žije v obci a resortu?

24. úno 2016 10:26 #1 od Jak se žije v obci a resortu?
Jak se žije v obci a resortu? vytvořil uživatel Jak se žije v obci a resortu?
Dobrý den, vážně uvažujeme o koupi domu v resortu Lešany II. Na internetu jsem našla pár negativních komentářů, ale některé si přotiřečily a tak nevím, čemu věřit. Chtěla jsem se tedy zeptat, jak se žije v Lešanech, jak je to s mateřskou školkou, školou a další vybaveností a dále zkušenosti s resortem? Je něco, na co si dávat pozor při jednání se společností a případně další zkušenosti jak dobré, tak špatné. Budu ráda za každou reakci. Děkuji Katka (email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  • Jak se žije v obci a resortu?

• Pohlaví: Neuvedeno
  • Narození: 28 lis 2020
  • 26. úno 2016 11:16 #2 od Resorťák
    Odpověděl Resorťák pro téma Jak se žije v obci a resortu?
    Pokud jde o Resort... raději nekomentovat (nechci být sprostý). :sick:
    • Resorťák

• 07. bře 2016 12:29 #3 od Lešany
    Odpověděl Lešany pro téma Jak se žije v obci a resortu?
    Školka i škola narvaná k prasknutí, neustále se sice rozšiřuje (oboje), ale i tak je to málo. Kvalita ... už bylo řečeno výše. Zářným příkladem je dětské hřiště v resortu I, které muselo být z větší části srovnáno se zemí, protože ohrožovalo zdraví (a to opravdu). I když to vlastně dělala "JINÁ" firma, takže teď už je to určitě v pořádku....
    • Lešany

• 09. bře 2016 09:01 #4 od Petr Dvořáček
    Tak já bydlím v Resortu a žije se mi zde poměrně dobře a mám to tam rád.
    Typický názor pana „Resorťáka“ a „Lešany“. Lidí, kteří si jen stěžují a od své TV nehnou ani brvou, místo toho, aby se nějak angažovali v rámci komunity.
    Pokud „Lešanům“ vadí hřiště ( nutno podotknout, že je v tristním stavu ), proč něco neprovede?
    Například vyvolání diskuze na zastupitelstvu, apelování a „otravování“ na OÚ, masáž starosty atd. Raději, ale tito spoluobčané, budou na všechno anonymně nadávat a kritizovat a nemají ani tu slušnost se podepsat. Konstruktivní debata a diskuze je cesta. Naopak se domnívám, že někteří sousedé se snaží a dělají něco ve prospěch nás všech, jako např. ten věčně usměvavý kluk, který se stará o nástěnku nebo ten soused s buldogem ( omlouvám se zapomněl jsem jména ). Jen škoda, že jich není víc!
    V dubnu bude brigáda a jsem si jist, že pana „Resorťáka“ a jemu podobné tam určitě nikdo neuvidí…

• Přijato poděkování:

• Narození: Neznámé
  • Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence