Odpověď: Realitní služby a poradenství, Hypoteční služby

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.
X

Historie tématu: Realitní služby a poradenství, Hypoteční služby

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

03. pro 2012 20:27
Realitní služby a poradenství, Hypoteční služby

Dobrý den,
dovoluji si zde nabídnout své služby:

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB:
PRODEJ NEMOVITOSTÍ: Zpracování profesionální nabídky Vaší nemovitosti pro prodej, stanovení reálné prodejní ceny, inzerce na největších internetových serverech, inzerce v nejčtenějších tiskovinách a realitních časopisech, kompletní právní servis, úschova kupní ceny v advokátní, notářské nebo bankovní úschově, předání nemovitosti, zajištění přepisu energií, zajištění odhadu nemovitosti pro daňové účely, vypracování a podání daňového přiznání z převodu nemovitosti.
PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ: Zpracování profesionální nabídky Vaší nemovitosti pro pronájem, stanovení reálné ceny nájmu, inzerce na největších internetových serverech, vypracování nájemních smluv, zajištění kauce, předání nemovitosti, zajištění přepisu energií.
HYPOTEČNÍ SERVIS: Zjištění Vašich potřeb, představení konkrétních možností financování, vytvoření několika variant financovaní dle Vašich individuálních požadavků a možností.
Nabízíme Vám konzultace o variantách financování i v případě, že ještě nemáte vybranou nemovitost-konkretizujete tím své možnosti výběru nového bytu či domu.
Další služby: Ocenění nemovitosti pro dědické řízení, Stanovení reálných prodejních cen nemovitostí, hledání nejvýhodnějších alternativ pro klienta – prodat? či pronajmout?
Právní servis - Vypracování kupních, nájemních smluv, věcná břemena, předkupní práva, dělení pozemků, výmazy zástav a omezení, Řešení exekucí, zástav a jiná omezení


Lukáš Fuchs

Kafe reality
Pobočky:
Zagarolská 315, Nelahozeves
Voroněžská 19, Praha - Vinohrady
Husovo náměstí 25, Lysá nad Labem
Tel.: 724 501 119
www.kafereality.cz
Email: lukas @kafereality.cz

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence