Odpověď: Dřeviny a zpracování rostlinného odpadu

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.
X

Historie tématu: Dřeviny a zpracování rostlinného odpadu

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

29. čec 2013 22:07
Dřeviny a zpracování rostlinného odpadu

Pani Schneiderová, prosím písněte mi SMS neuložil jsem si číslo vašeho muže, v poslední zavážce mi tu nechal uvazovací gumu nákladu. Mohu donést a zanechat v rest. pod zámkem.

12. čec 2013 21:49

Dobrý den, nyní mám 1 až 2leté semenáčky borovic a případné choroby jehličnanů byly katastrofální, tak se ve větším množství jehličnanům v této sezóně vyhýbám. Borovici vejmutovku (Pinus strobus) určitě nezpracuji.

Prosím písněte mi email , pokud toho máte do šesti kubíků, zpracuji.

• Eva Schneiderová
30. čen 2013 10:04

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda zpracováváte rostlinný odpad i z jehličnatých stromů či keřů ?

Děkuji

01. čen 2013 19:45

Nabídka bambusů sezona 2013
Sasa kurilensis
Phyllostachys decora
Phyllostachys Nigra
Phyllostachys alata
Phyllostachys viridi-glaucescens
Pseudosasa japonica

a k tomu zahrnkované muchovníky, ořešáky (+ omezený počet červených ořešáků s karmínově červenými jádry) a moruše (černá, bíla, trnavská)

zajímají vás sloupové odrůdy ovoce? Mě taky :) Písněte
Jabloně, hrušně, slivoně, ...

03. úno 2013 15:48

Sousedé narazil jsem na velice zajímavé a spíše nevšední jedlé stromy a jedlé keře.
V příloze naleznete orientační nabídku pro jaro 2013 s popisem.
Když nakoupíme spolu více, zajistím nižší cenu. Kontakt uveden výše (jakkoliv joma.mareji) nebo se stavte.

Přílohy:

25. čen 2012 17:26

Pravidelným dodavatelům nabízím přebytky výpěstků ze zahrady a dohodu na sazenice pro sadbu příští sezonu...rajčata, papriky, kedlubny...také houby hlívu a žampiony. Hlívu možno i mycelium v pilinách.

Přílohy:

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence