Odpověď: Detske hriste

Poznámka: Posíláte zprávu jako "Host", nelze ji upravit nebo odstranit
Prosím Přihlásit se nebo Registrovat Chcete-li tento krok přeskočit.
X

Historie tématu: Detske hriste

Zobrazit nejstarší 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)

14. lis 2018 21:30
Detske hriste

Pokud je to relevantní, podívejte se sem: www.banaby.cz

15. led 2010 08:51
Detske hriste

Podle dvou zdroju z kralupskeho uradu, nemusi byt hriste oplocene a na vsechny atrakce maji certifikaty.
Tudiz je uz jen na nas rodicich, jestli tam budeme deti poustet.

14. led 2010 22:24
Detske hriste

Co se týče oplocení, tak by tu snad časem měl být živý plot, což mám z oficiálních zdrojů. S poklopem na pískoviště souhlasím, kočky by si z toho mohly udělat veřejné WC. Naše pískoviště tak bohužel dopadlo :-( .
Pozitivní zpráva ohledně dětského hřiště je, že se každý rok bude dostatečně kontrolovat a sledovat zda je provozuschopné.

13. led 2010 23:39
Detske hriste

S tim souhlasim. Ovsem v praxi si to nejak neumim predstavit. Prijdeme s detmi rano na hriste, poklop nebo jinou ochranu odstranime, pak se tam par lidi behem dne vystrida a kdo bude posledni, ten to zase zavre? Tak tomu neverim. Pak uz by to asi chtelo mit i spravce hriste a tomu neverim uz vubec.

01. led 2010 18:06
Detske hriste

Plně souhlasíme s názorem pana Steinhausera.Dětská pískoviště by se měla především zabezpečit poklopem a na kočičky jsme všichni nějak
pozapomněli....
Holadovi

01. led 2010 17:25
Detske hriste

Nejde jen o oplocení. Podle mého, by již měli být všechny pískoviště opatřené nějakým poklopem. Tady jsou sice cedule ohledně vstupu psů, ale kočky nikdo neřeší. Takže stejně se na pískovišti, může objevovat to co děti zajímá, ale nemá tam co dělat. Nevím, jestli by i toto nestálo za řešení. Steinhauser Tomáš

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence