Hledá se nájemce restaurace Marina Vltava

Pronajmeme dvě vybavené restaurace s kuchyněmi (40 a tzv. sál 100 míst s barem a kuchyní) s penzionem (27 lůžek - 6 vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením pokojů) v areálu Marina Vltava. Atraktivní prostředí u řeky, velká zahrádka, altán (gril), dětské hřiště.

Turisticky zajímavá lokalita - nachází se pouze 300 m od zámku Nelahozeves a památníku A. Dvořáka, na cyklostezce Praha - Drážďany. Vhodné pro konání svateb, firemních akcí, školení. Areál Marina Vltava je zároveň sportovní přístav (přístavu se pronájem netýká), možnost vyhlídkových plaveb, půjčení loděk. Pouze 30km od Prahy, výborné vlakové spojení. Nejvhodnější je pronájem pro pár (např. kuchař/servírka) s ubytováním v areálu.

Jedná se o 2 budovy, kdy v jedné je restaurace se zvýšeným patrem pro max.40 osob, s kuchyní, sociálními zařízeními, i pro handicapované, i sprcha, kanceláře, byt správce, sklady. V druhé budově je velký sál s vlastní kuchyní, až pro 100 osob se zvýšeným dřevěným patrem, barem, sociálními zařízením, v druhé části budovy jsou 3 pokoje v přízemí (2 až 3 lůžkové), a 3 pokoje v prvním patře se zvýšenými patry (pro 5-7 osob). Všechny pokoje jsou s výhledem na řeku, sklady, prádelna. Parkování pro min. 15 automobilů. Cena 56000,-+DPH, + poplatky 17tis.+DPH. kauce 100.000,- Kč. Jednání s přímým majitelem. Areál je v provozu s nasmlouvaným ubytováním a akcemi.

Převzato z Sreality.cz

Marina Vltava

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence