Hasiči zaplesali již popáté

DSCF6024
V sobotu 14. února se v kulturním domě již popáté konal ples nelahozeveských hasičů. Poprvé zde vystoupila ústecká kapela BLACK HORSE působící od roku 1999, jelikož sourozenecké duo Germa, které zde hrálo v minulých letech, má nabitý program. Hasiči v rámci akce připravilii projekci s fotografiemi ze svých aktivit.

Skupina BLACK HORSE, která na plese vystoupila jako trio ve složení zpěvačka a dva kytaristé, začala hrát kolem půl deváté. Parket byl zprvu prázdný, ale jak se postupně zaplňoval sál kulturního domu, zaplnil se i parket. Díky širokému repertoáru kapely se na něm tančily standardní tance, ale prostor dostali i ti, kteří si chtěli zatančit spíše na něco živějšího podle sebe.

Stejně jako v minulých letech v nabídce byla tombola, ve které každý druhý lístek byl výherní. Výher v tombole bylo připraveno celkem 800. Šťastlivci si domů mohli odnést třeba gril nebo mlýnek na maso či mák, sadu sklenic, ale i drobnosti. Samotné vstupenky na ples také byly slosovatelné. Hrálo se o tablet (1. cena), elektrický zubní kartáček (2. cena) a o sluchátka (3. cena).

Pátý ročník hasičského plesu skončil až ve čtyři hodiny ráno a přilákal dle informací od pořadatelů kolem 180 lidí.

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce.
Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.