• Titulní stránka

Chcete mít e-mailovou adresu v doméně nela.cz?

Chcete-mít e-mailovou adresu ve tvaru jmeno.prijmeni@nela.cz nebo prijmeni@nela.cz?

Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ve zprávě uveďte požadovaný tvar adresy, vaše celé jméno, adresu a telefonní číslo.

Podmínky poskytování:

  1. Adresa je poskytována pouze obyvatelům Nelahozevsi a pouze ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  2. Kapacita schránky je 500 MB.
  3. Vytvoření a provoz e-mailové schránky je zdarma.
  4. Uživatel se zavazuje při využívání elektronické pošty neposílat hromadné nebo komerční zprávy způsobem všeobecně známým pod názvem ”spamming”, tj. zasílání nevyžádaných hromadných zpráv zejména s obchodním obsahem, s náboženským obsahem, s žádostmi o charitativní příspěvky a podpisové petice. Dále je zakázáno posílání tzv. e-mailových bomb, tj. zpráv zasílaných v nadměrném množství a posílání velkých a objemných zpráv či souborů s úmyslem narušení nebo přetížení serveru nebo e-mailového účtu.
  5. K e-mailové schránce může být na žádost zavedeno přesměrování na jinou e-mailovou adresu nebo automatická odpověď.
Webový přístup ke schránce: http://webmail.nelahozeves.info
POP3/IMAP: mail.nela.cz
SMTP: smtp.nela.cz
Technická podpora: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Aktualizováno:

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence