Volební místnost pro Podhořany se vrací na Dynamo

DSCF3851
Volební místnost se vrací na Dynamo.
Po roce půjdeme opět k volbám, tentokrát budeme volit své zástupce do Poslanecké sněmovny. Pro obyvatele okrsku Podhořany se tyto volby pojí s dobrou zprávou - do volební místnosti to budou mít blíž.

Starosta Josef Kebrle totiž vyslyšel četné stížnosti občanů a volební místnost pro severní okrsek Podhořany vrátil zpět do klubovny TJ Dynamo Nelahozeves. V uplynulých několika letech sídlila volební místnost v prostorách volnočasového centra v Zagarolské ulici, kam ji přestěhovala tehdejší starostka Petra Urbanová navzdory tomu, že volnočasové centrum se nachází zcela mimo území okrsku a lidem se tak cesta do volební místnosti značně prodloužila. Za své rozhodnutí si tehdejší starostka vysloužila řadu kritických hlasů, své rozhodnutí tehdy obhajovala lepším komfortem volnočasového centra oproti klubovně Dynama.

DSCF0152
Josef Kukla
Volby do Poslanecké sněmovny proběhnou v pátek a v sobotu 20. a 21. října. O 34 křesel vyhrazených pro Středočeský kraj se uchází celkem 754 kandidátů z 26 volebních uskupení. Mezi nimi jsou také dva nelahozeveští občané.

Na 31. místě kandidátky KSČM najdeme místostarostu Nelahozevsi Josefa Kuklu (53). Ačkoliv Josef Kukla, někdejší kriminalista a dlouholetý pracovník Inspekce Ministerstva vnitra, není členem KSČM, za tuto stranu kandiduje již poněkolikáté.

DSCF6035
Radek Modes
Z předposledního 33. místa na kandidátce ČSSD se o hlasy voličů uchází Radek Modes (49), realitní makléř a bývalý starosta Sboru dobrovolných hasičů Nelahozeves. Radek Modes v současné době zastává funkci starosty Okresního sdružení hasičů Mělník. Současně působí ve strukturách ČSSD.

Obec v současné době na svých stránkách hledá členy okrskových volebních komisí. Odměna za členství je 1 300 Kč. Člen komise dohlíží v průběhu voleb na korektnost hlasovacího procesu a po uzavření volebních místností se podílí na spočítání výsledků za příslušný okrsek.

(mm)

Přidat komentář


Poslední komentáře pod články

 • Happening potřetí
 • Ministerstvo potvrdilo nárok Uhů na část peněz ze skládky
  • Josef Mareyi Před 4 měsíců
   ...půjčka od obce Uhy. Od těch si Nelahozeves v roce 2010 půjčila 10 milionů korun a úvěr zajistila zástavou ...

   Číst dále...

 • Na veltruském mostě bude kyvadlová doprava se semafory
  • Ondřej Před 5 měsíců
   ... přeloženo do pravdy: takže tam budou nolony jak sviňa nejméně do konce března příštího roku ...

   Číst dále...

 • Nemocnice v Kralupech znovu otevírá pohotovost pro dospělé
  • Lucie Před 4 měsíců
   Dobry den chci se zeptat mam ventolin a dosel my prodavaj to na volny predpis

   Číst dále...

 • Nová školní kuchyně už týden vaří, nad ní zatím vznikají nové třídy
  • Janaja Před 4 měsíců
   manžel má známého v gastrocentru, kde se dá dobře pořídit gastro vybavení do kuchyně, tak kdyby byla ...

   Číst dále...

Poslední příspěvky na diskusním fóru