Nový televizní film Kobry a Užovky se bude točit na Kralupsku i Kladensku

Film.Kobry.a.UzovkyPříběh Kobry a užovky ve stylu film noir scénáristy Jaroslava Žváčka produkovaný pro Českou televizi pražskou společností Offside Man Jana Prušinovského a Ondřeje Zimy je následující:

Hlavní hrdina zvaný Užovka je vždy totálně švorc, leč nakonec si ale přece jen polepší obchodem se značkovou konfekcí a cítí se už být takzvaně "za vodou".

Užovka má však bohužel velký problém, a tím je jeho bratr, smažka Kobra, který, jako naprostá většina narkomanů, rovněž krade vše, co mu přijde pod ruku a nestydí se okrádat ani svoji vlastní babičku.

Jakmile to Užovka zjistí, začne důrazně jednat, a to doslova a do písmene! Bratru feťákovi zkusí domluvit ručně i stručně, leč z domluvy se v řeči paragrafů najednou stává pokus o vraždu.

Film s rozpočtem až téměř dvacet miliónů korun se bude točit v kralupských, velvarských a kladenských lokacích, a to od letošního března až do května, s premiérou je uvažováno na březen příštího roku.

Ve filmu budou mít šanci si zahrát i místní komparsisté. Ve Velvarech již casting proběhl, ten kralupský se uskuteční v pondělí 24. února odpoledne mezi 15. a 17. hodinou v místním hotelu Sport v centru města. Jako kompars se mohou hlásit místní časově flexibilní ženy i muži, avšak pouze ve věku 18–75 let.

(mat)

Vytisknout

Přidat komentář


Poslední komentáře pod články

 • Jak (ne)běhat Miřejovický půlmaraton
  • Miloš Mojžiš Před 2 měsíců
   Vidíte, to jsem nějak přehlédl... Strana 2 opravena :-) Děkuji za upozornění.

   Číst dále...

    
  • Jiří Karas Před 2 měsíců
   Dobrý den, díky za krásný článek. Jen bych upozornil, že kategorie jsou MA (18-39), MB (40-49), MC ...

   Číst dále...

 • Muži zbystřete: V Lešanech můžete navštívit erotický privát
  • Georg Před 1 měsíc
   Mě by zajímalo kde to je nebo jestli to má webovky

   Číst dále...

 • Na skládce Uhy má vyrůst linka, která z odpadů vyrobí palivo
 • Resort se letos dočká nového hřiště
  • zbynek fanta Před 2 měsíců
   Krásné hřiště!! My bychom chtěli také dětské hřiště: hagspraha.cz/.../... (http://www.hagspraha.cz/realizace/realizace-v-cr/) ...

   Číst dále...

Poslední příspěvky na diskusním fóru