Nelahozeves

Na jaře budeme muset přidat, zní z PTZ

Jedním z týmů, který o víkendu zasáhl do předehrávek úvodního kola Českého poháru mužů, byly PTZ Nelahozeves. V jedné z „přeborových" skupin si „tukaři" notně zastříleli do sítě spíše béčkového týmu Kel (7:0) a dalo by se říct, že si v úvodním utkání v novém roce tak trochu spravili chuť po nepříliš vydařeném podzimu. Čtyři výhry a jedna remíza jim totiž přinesly dělbu o třináctou příčku s nováčkem z Dolan, a tedy ne úplně bezstarostný nástup do jara.

Vytisknout

Související články

Sentiment stranou. Brankář Michovský přijede loupit

I když „pouze" za dorost, tak v Neratovicích chytal čtyři roky a v žádném dalším klubu zatím tak dlouho nepůsobil. Pod trenérem Jiřím Kafkou navíc sbíral od patnácti první zkušenosti mezi dospělými. Teď přijede fotbalový brankář Václav Michovský jako soupeř. V nedělním utkání 23. kola divize B by neměl chybět mezi tyčemi hostů ze Štětí, pro které má každý bod v boji o záchranu cenu zlata.


Oslavy 170. výročí narození Antonína Dvořáka

dvorak-170V neděli 11. 9. odpoledne začne ve 12.00 hodin program tradičním položením květin k soše Antonína Dvořáka v Nelahozevsi.

{{external_read_more title="" href="http://www.literarky.cz/kratce-z-kultury/5670-oslavy-170-vyroi-narozeni-antonina-dvoaka" source="Literární noviny"}}


Strategické zásoby ropy skrývá Česko u Vltavy. Nahlédněte do útrob nádrží

Kdysi se tu těžil písek. Teď se nad Vltavou nedaleko Nelahozevsi tyčí k nebi obří nádrže Centrálního tankoviště ropy, ve kterých státní firma MERO skladuje strategické zásoby této suroviny pro celé Česko. Pokud by ropovody náhle vyschly, mohla by doprava v zemi díky nim fungovat bez problémů dalších 90 dní.


Mělník za výlety lodí zaplatí o třetinu více než loni

Lodní osobní doprava bude letos mělnickou radnici stát téměř čtvrt milionu korun, zhruba o třetinu více než loni. Bývalý provozovatel s městem neprodloužil smlouvu. Na poslední chvíli sjednaná a nová loď je kapacitně menší a radnice cestujícím ponechala stejné ceny jízdného jako loni, sdělil ČTK starosta Ctirad Mikeš (ČSSD).


Chceme, aby děti do školy chodily s radostí, říká Martina Nováková

Vzájemná otevřenost, omezení anonymity, důvěra a radost dozvědět se něco nového. To jsou hlavní znaky Mateřské školy Via Libertatis, vedle níž otevře kralupské Montessori centrum od letošního září také základní školu založenou na stejném principu.

Poslední komentáře pod články

 • Krajské volby v Nelahozevsi vyhrál STAN
  • Radek Šebesta Před 5 měsíců
   Dobrý den pane Ryšavý, nevím kde jste zjišťoval informaci ohledně povinnosti zastupitelů zajišťovat volby.

   Číst dále...

 • Linka na zpracování odpadu životnímu prostředí neuškodí, řekl krajský úřad
  • josef.mareyi Před 5 měsíců
   schvaleno ... nelahozeves.cz/.../... (http://nelahozeves.cz/deska/linka-na-vyrobu-srf-v-arealu-skladka-uhy-uzemni-rozhodnuti/) ...

   Číst dále...

 • Seniora v Nelahozevsi zabil vlak, první pomoc mu poskytl místní student
  • Jakub R. Před 2 měsíců
   Přesto, že toho hocha neznam, tak vypovída o jeho lidských kvalitách. Je hezké, že tu ještě jsou lidé ...

   Číst dále...

    
  • Jirka40 Před 4 měsíců
   Dominik je super, a doufejme že nepůjde ve stopách svého otce,pač na něj byt hrdy nemůže

   Číst dále...

 • Vlaky do Nelahozevsi budou jezdit každou hodinu
  • Tomáš Robek Před 5 měsíců
   Jen oprava: autobusy v trase Mělník-Kralupy přes Nelahozeves nikdy nejezdily,pouze při předposlední uzavírce ...

   Číst dále...

Poslední příspěvky na diskusním fóru