nela cz logo modre

Anna Koblencová

LM 178 Anna KoblencováAnna Koblencová (* 25. února 1997) je česká kanoistka a kajakářka žijící v Nelahozevsi, držitelka titulu vicemistryně světa a mistryně republiky v juniorské kanoistice.

Kanoistice se věnuje od svých sedmi let, kdy se na základě náboru přihlásila do kanoistického oddílu TJ Kralupy, kde působí dodnes.

V letech 2006 a 2007 zvítězila v Českém poháru ve slalomu v předžákovské kategorii.

V roce 2008 obsadila bronzovou příčku na Mistrovství České republiky žáků ve slalomu, o rok později v téže soutěži získala stříbro ve slalomu dvojic.

Stříbro si odnesla z mistrovství republiky opět v roce 2011, tentokrát již v kategorii dorostu. Totéž umístění zopakovala i o rok později a přidala k němu i druhou příčku v kategorii do 23 let a bronz v seniorské kategorii.

V roce 2012 se kvalifikovala na mistrovství světa v juniorské kanoistice v americkém Wisconsinu. V závodu jednotlivců se dostala až do finále, kde obsadila 8. místo. V září téhož roku pak skončila na 6. místě na mistrovství Evropy ve slovinském Solkanu.

V červenci 2013 se stala vicemistryní světa v juniorské kanoistice jednotlivců v Liptovském Mikuláši. O dva týdny později obsadila sedmé místo ve finále juniorského mistrovství Evropy ve francouzském Bourg Saint Maurice.

V srpnu 2013 se stala mistryní republiky v kategorii do 23 let a současně obsadila bronzovou příčku v seniorské kategorii. Tato umístění jí zároveň zajistila nominaci na seniorské mistrovství světa, které se bude v září konat v Praze.

Vytisknout

Poslední komentáře pod články

Prohlášení Sdružení občanů za jednotnou Nelahozeves

jiri Před 2 dny:

je jedno jak to clovek asi napise ze vsichni vime jak to je Číst dále...

jiri Před 2 dny:

Pane, jak můžete napsat "ocut". Celkově ten váš text nedává bez interpunkce moc smysl... Číst dále...

elunos Před 3 dny:

Pane, jak můžete napsat "ocut". Celkově ten váš text nedává bez interpunkce moc smysl... Číst dále...

jirkavrabel Před 1 týden:

vzit klacek a vyhnat vas všechny tam ocut co ste udelali pro lesany zhola nic strouhy zahazeli a ted ... Číst dále...

Volby vyhrála Dvořákova Nelahozeves

Občan Před 1 týden:

A.Prochazka je pro me stejny anonym jako pro Vas Fantomas a Občan ... Číst dále...

Poslední příspěvky na diskusním fóru