Anna Koblencová

LM 178
Anna Koblencová
Anna Koblencová (* 25. února 1997) je česká kanoistka a kajakářka žijící v Nelahozevsi, držitelka titulu juniorské vicemistryně světa závodu jednotlivců, juniorské mistryně republiky závodu jednotlivců a seniorské vicemistryně světa závodu družstev.

Kanoistice se věnuje od svých sedmi let, kdy se na základě náboru přihlásila do kanoistického oddílu TJ Kralupy, kde působí dodnes.

V letech 2006 a 2007 zvítězila v Českém poháru ve slalomu v předžákovské kategorii.

V roce 2008 obsadila bronzovou příčku na Mistrovství České republiky žáků ve slalomu, o rok později v téže soutěži získala stříbro ve slalomu dvojic.

Stříbro si odnesla z mistrovství republiky opět v roce 2011, tentokrát již v kategorii dorostu. Totéž umístění zopakovala i o rok později a přidala k němu i druhou příčku v kategorii do 23 let a bronz v seniorské kategorii.

V roce 2012 se kvalifikovala na mistrovství světa v juniorské kanoistice ve Wausau v americkém Wisconsinu. V závodu jednotlivců se dostala až do finále, kde obsadila 8. místo. V září téhož roku pak skončila na 6. místě na mistrovství Evropy ve slovinském Solkanu.

V červenci 2013 se stala vicemistryní světa v juniorské kanoistice jednotlivců v Liptovském Mikuláši. O dva týdny později obsadila sedmé místo ve finále juniorského mistrovství Evropy ve francouzském Bourg Saint Maurice.

V srpnu 2013 se stala mistryní republiky v kategorii do 23 let a současně obsadila bronzovou příčku v seniorské kategorii. Tato umístění jí zajistila nominaci na seniorské mistrovství světa v pražské Troji, kde skončila v jednotlivcích na 26. místě a získala stříbro jako členka týmu 3xC1.

V dubnu 2014 skončila na mistrovství světa juniorů v australském Sydney jako třetí v jednotlivcích a získala titul mistryně světa v závodu družstev v kategorii 3xC1 do 23 let. Na juniorském mistrovství Evropy v červnu téhož roku obsadila v makedonské Skopji 7. místo v jednotlivcích a 3. místo v kategorii 3xC1.

V sérii Českého poháru 2014, závodů bez rozdělení věkových kategorií, se umístila na 11. místě na kajaku a na singl kanoi obsadila páté místo. V srpnu téhož roku na mistrovství ČR juniorů skončila jako druhá dorostenka starší na singlu a jako třetí na kajaku.

Pro rok 2015 je nominována do národní reprezentace do 23 let, s níž se zúčastní mistrovství světa v Brazílii a dalších závodů. Taktéž má vyjetou účast v závodech Českého poháru 2015.

Pravidelně je oceňována i v soutěži Sportovec Kralup nad Vltavou, naposledy za rok 2014. O rok dříve zvítězila i v anketě Sportovec Mělnicka vypsané Mělnickým deníkem. Za rok 2014 obsadila v anketě druhou příčku.

Studuje Střední odbornou školu v Roudnici nad Labem, obor sociální péče.

Od narození bydlí v Nelahozevsi.

Vytisknout

Poslední komentáře pod články

 • Dočká se letos Vltavská–Zahradní–Příčná kanalizace?
  • pipo Před 2 hodin
   Karel1 takovéto náklady odmítáme hradit, jsme ochotni zaplatit zmiňovaných 5 tisích za připojení ale ...

   Číst dále...

    
  • Karel1 Před 2 hodin
   V Lešanech jsme veškeré náklady na zřízení tlakové přípojky hradili sami. Celkem se jejich výše ...

   Číst dále...

    
  • Tomáš1 Včera
   Abych pravdu řekl, nekonečná debata o „poplatku“ za připojení už mne docela zmáhá. Myslím si, že aby ...

   Číst dále...

 • Otevřený dopis starostovi obce Nelahozeves Ing. Josefu Kebrlemu
  • Pepe Před 6 hodin
   Hele ty asi nejsi zdejší co?nebo budeš náplava která Jardu nezná jinak b jsi o nem takhle nemluvil.

   Číst dále...

    
  • Cizoloznik Před 6 hodin
   Starosta je jako z filmu Zhave vystrely. Je to hulvat a ani nechodi do prace. Platite si nemakacenka ...

   Číst dále...

Poslední příspěvky na diskusním fóru

  • Doručování zásilek
  • Také se mi to od prvního příspěvku zde stalo dvakrát znovu, jednou hodili papírek do...
  • Autor Los
  • 30. srp 2015 15:31
  • Doručování zásilek
  • Ahoj, stává se i někomu jinému, že vám česká pošta nevozí balíky, ale jen hodí do...
  • Autor Los
  • 19. čen 2015 12:47